| XXXMony a întrebat:

Salut.Am un pic de problema.
Am chiulit intr-o zi la ora de sport cu niste colegi si ne plictiseam.
Si am sunat la nierealacu numar ascuns de pe Orange.Si o raspuns un bosorog de vreo 40 de ani.Era pe Orange si el.
Si prima data am zis ca suntem de la Avon si a inchis.
A doua oara am zis ca suntem de la prezervativele Durex si l-am intrebat daca nu ar vrea niste mostre gratis si a zis ca da.
Infine, am inchis si am sunat din nou si am zis ca suntem de la radio 21 si i-am pus niste intrebari si i-am zis ca daca raspunde bine primeste un Duster. A raspuns bine si i-am cerut adresa si apoi am inchis.
Apoi l-am sunat asa la misto si m-am dat drept fiica-sa.Si atunci a zis ca daca il mai sunam ne declara la politie.
Si l-am mai sunat de vreo doua ori.
Vreau sa aflu daca poate sa afle numarul de pe care am sunat si apoi niste date despre mine.Si vreau raspunsuri serioase pls.

2 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

Daca se duce la politie da poate pentru ca Orange inregistreaza apelurile facute si catre utilizatorii sai. Daca nu esti pe abonament, nu are ce sa iti faca, daca ai abonament e raau. sad

| XxParkourBoyxX a răspuns:

Daaaaa! normal ca poate daca da zice data, ora poate sa afle cine la apelat chiar daca e cu nr ascuns.
Sper ca te-am ajutat