| Alexandr1457Antonia a întrebat:

Hei TPU acum două zile am primit un telefon cu număr ascuns, a sunat ca o amenințare. Azi am primit un telefon cu un număr normal am răspuns, și să închis am sunat inapoi., Și nu mai puteam suna. Voi ați pățit asta până acum?

Răspuns Câştigător
| NanaTuna a răspuns:

Da, inseamna ca ti-a blocat numarul. Memoreaza, totusi numarul ala. Nu ai de unde sa stii cu ce scop te-a sunat, dar daca o va face din nou macar sa stii care-i faza, sa faci o legatura cu nr respectiv.

| Alexandr1457Antonia explică (pentru NanaTuna):

Mersi mult pentru răspuns

| NanaTuna a răspuns (pentru Alexandr1457Antonia):

N-ai pentru ce! seara faina ^^