| DavidIonescunasrr a întrebat:

Salut,am un spray de nas deoarece sunt înfundat (doctorița mi la prescris) se numeste SINOSUN.Am cautat pe google cât sa dau pe zi și am văzut de max 2 ori pe zi timp de 3-5 zile.Dar faza e ca doctorița de familie mi-a zis sa dau 3 pufuri în fiecare nara de 3 ori pe zi (în total 18 pufuri pe zi) am vzt pe google ca poti deveni dependent.Ce sa fac si cât sa dau?
Și a 2 a întrebare cum sa îl dau adică în ce parte îndreptat unde cum?

2 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Te dai cu el doar atunci cand vrei sa dormi. In timpul zilei respira pe gura pana te vindeci ca nu mori happy

| Alexheuehe a răspuns:

Nu i-l lua asa de des, este schema de marketing, doctori sunt mana in mana cu cei de la farmacii te poate lasa dependent, adica pe scurt, te pune sa iei mai mult ca sa te faca dependent sa cumperi mai mult acel medicament ca sa le faci lor vanzare.