| Ionică a întrebat:

Am vazut imagini pe youtube din S. U. A.: Vi se pare normal un profesor face battle rap si battle dance cu un elev? Vi se pare normal ca profesorii fac spectacol prin dans pentru elevi? Vi se pare normal ca un elev cantand rap in fata clasei despre o lectie din orice materie? Vi se pare normal ca profesorii se joace baseball, fotbal, baschet etc cu elevii? Vi se pare normal ca un elev sa il invete pe un profesor sa danseze? Vi se pare normal un profesor in timp ce preda lectia, canta rap? Vi se pare normal ca studentii alearga in lenjerie intima noaptea in oras dupa sesiune? Astept raspuns. Multumesc!

2 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Ce probleme existentiale ti-ai facut din a iti murdari gandirea cu ceea ce fac ei, ei si chiar daca nu ni se va parea normal, poti face ceva? tie ti se pare normal ca "coca-cola" sa inventeze pe mos craciun pepsi pe iepuras si berghenbier pe 5 mai? daca dai rezolvare la ce te-am intrebat sunt sigur ca ai avea raspunsul la ceea ce ne-ai intrebat tuhappy spor in toate si cinste tie ca ai sa te feresti de astfel de obiceiuri nesanatoase

| TabooR a răspuns:

Unele cazuri chiar sunt bune iar altele sunt exagerate