| Chifla2010 a întrebat:

Salut, am vazut la mai mult artisti youtube ca au reusit sa faca parteneriat cu youtube-ul si astfel isi pot pune un banner pe channel sau chestii de subscribe etc. Am cautat cum pot sa fac si eu asta (am destule vizionari + continut decent, etc.) si am gasit youtube.com/partners care cand intru ma da tot pe youtube... deci nu merge. Are careva idee cum sa fac si eu un parteneriat?

1 răspuns:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Parteneriatul cu YouTube începe atunci când eşti foarte popular, ceea ce implică peste 10. 000 de vizualizări pe videoclip şi câteva mii de subscriberi. Dacă eşti un simplu utilizator, din păcate nu ai şanse la un astfel de banner.