| Radoi_Bianca_1998 a întrebat:

As dori sa-mi spuneti niste chestii de etichetat pentru facebook, gen In vacanta de vara : merg la munte cu @m... Doresc ceva haios. happy fundaaaaa... happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea cu plecatul de acasa la munte sau in vacanta sun perfecte, asa i-au spart casa unui prieten: Si-a scris pe facebook ca va pleca la munte in weekend.

| Radoi_Bianca_1998 explică (pentru anonim_4396):

Nu... ma refer la chestii de genul In vacanta de vara merg la mare cu @r... ma salveza de la inec @b chestii din astea