| lolea a întrebat:

Cum fac să-mi apară Google si nu IGoogle, în pagină de start, când deschid browsăr-ul Mozilla Firefox.

4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

In stanga jos scrie:"Pagină de pornire clasică" si dai clik si gata.

| AllyRozy a răspuns:

Nici eu nu gasesc, unde in stanga joc ca eu nu vad?

| lolea explică:

Cănd deschid browsăr-ul,apare o pagina alba. Daca apas pe google din bara, apare IGoole. Oricum, nu apare din prima, dar in momentul cand a aparut Google, am culisat cu mausul icoana respectiva si l-am descarcat pe icoana acasa.Acum cand deschid am pagina goala, dupa care apas pe acasa, si apare Google browser.

| lolea explică (pentru lolea):

In partea de sus la Mozilla,se afla butonul:Tools,apesi pe el si apare in partea de jos, options, pe care-l apesi si apare tabloul General, in care se afla:When Firefox starts,(si cauta)Show my home page(apasa pe el). Dedesubt se afla:Home Page:(unde scrieti)https://www.google.com/webhp?hl=ro(abia am reusit si eu sa aflu cum se procedeaza)