| Lupu_Sorin_1996 a întrebat:

As dori si eu sa stiu din ce tara provine acest numar 00491726825158.......am fost sunat, nu am raspuns, si cand am sunat inapoi imi da ocupat de fiecare data! Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Vezi ca era o modalitate din asta de a pacali oamenii, mai ales pe abonatii RCS-RDS. Am citit pe internet pentru ca ma sunau si pe mine numere de tipul celui de mai sus. Apelul lor dureaza 1-2 secunde. Daca incerci sa ii suni inapoi, e foarte probabil sa te taxeze foarte mult. O sa vezi tu la factura daca le-a mers smecheria sau nu.

| RAY a răspuns:

Germania

| MihaiNicu23 a răspuns:

Germania, vezi sa nu faci extra cost daca raspunde.