| HeartAttackFTW a întrebat:

Cum sa aflu cine m-a sunat cu numar ascuns ultima data? Am dat pe ocupat si. nu vreau sa ma duc la operator.Va rog sunt disperat! dau funda!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si chiar daca te duci la operator tot nu poti fara un ordin judecatoresc

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dar de ce îi răspunzi, dacă sună cu număr privat? Îl pui pe "silent" și ai liniște.
Nu, nu poți afla, nu te mai chinui!

| Netrider a răspuns:

Nu ai cum

| carcera69 a răspuns:

Daca inainte de a te suna si-a ascuns numarul din setarile telefonului doar cu operatorii poti vorbii daca a pus #31# exista un mic programel in care u receptionezi toate apelurile in pc si poate depista numarul deoarece el propriuzis te suna cu numarul lui iar cand se transite semanalul la ultima antena iti anunta telefonul ca numarul care te suna trebuie sa fie ascuns iar acel program lace ca numarul sa nu mai fie ascuns.bafta!

| HeartAttackFTW explică (pentru carcera69):

Ai putea sa imi spui ce fel de programel? :3