| sorynelxx3 a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi schimb procesorul dar fara sa schimb placa de baza, al meu este AMD E-350 1.60 GHz(laptop), as dori niste sfaturi daca se poate.Multumesc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ar fi bine sa te uiti ce socket are (denumirea)> Asa vei gasi mai usor un procesor compatibil. Pe la noi e cam greu cu procesoarele de laptop.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent.

| sorynelxx3 explică:

Aa ok multumesc frumos