| S3nZ4TiOnS a întrebat:

Aseara am achizitionat un iPhone 4 second hand. Astazi, la nici o zi dupa achizitionare, observ ca se inchide singur, bateria este incarcata, memoria nu este plina, am doar cateva aplicatii: facebook, facebook messenger si youtube.

Stiti cumva care este problema? Telefonul este "bulit" sau se mai poate repara in service GSM?

P.S am observat ca se inchide atunci cand este blocat, cand il folosesc nu s-a inchis. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ți-ai luat un hqb de telefon la mâna a doua care a fost gândit special să nu reziste mai mult de ~2 ani și nici nou nu era cine știe ce.
Utilizatorul tipic de iphone. Smart phones for stupid people.

| S3nZ4TiOnS explică (pentru Wøodenpints):

Bun raspuns frate, multumesc mult, problema a fost rezolvata datorita tie, daca nu stiai puteai sa nu raspunzi. Pace!

| CostinCostin2016 a răspuns:

Salut. Trebuia sa verifici acest ghid inainte sa-l cumperi
http://www.iphone365.ro/......un-iphone/