| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru o prietena pentru cei care au iphone 4 si la voi trebuie incarcata bateria in fiecare zi? la inceput la ea nu trebuia dar dupa ce si-a descarcat aplicatii si s-a jucat in fiecare zi a trebuit sa-l incarce in fiecare zi. Aplicatile fiind facebook messenger si inca 2 jocuri. Dupa ce nu s-a mai jucat tot a trebuit sa-l incarce in fiecare z.Acum a sters toate aplicatiile si a inchis telefonul.-Credeti ca dupa ce il va deschide va face la fel chiar si fara aplicatii?

Răspuns Câştigător
| ketanal a răspuns:

Daca are internet non stop, e normal sa se descarce asa repede, si poate are si aplicatii care sunt deschise mereu in background. Eu cu internetul, si cu toate mailurile si facebook il incarc in fiecare seara, atunci cand nu am internetul activat o data la vreo 3-4 zile.

3 răspunsuri:
| ravens a răspuns:

Hi a formatat bateria?

| ruzvi72 a răspuns:

In primul rand trebuia sal lase 12 ore si poate fii si din cauza internetului, sau mai bine apasa de 2 ori pe rotita la rand si ii apar aplicatile deschise, apasa pe ele ca si cum le stergi si apesi pe liniuta rosie ca sa se inchida.Succes in continuare

| Cristinyka21 a răspuns:

Da pentru ca s-a defectat ceva din el (si la mine la fel s-a intamplat) eu nu stiu daca e la fel ca la mine eu am descarcat doar 2 jocuri