| Frc_Dănuț_1991 a întrebat:

Astazi dupa ora 22 stateam la un colt de magazin cu prieteni mei si ascultam muzica la boxa, volumul nu era foarte tare dar nici chiar incet. Dintr-odata apar 2 politisti si ne cer sa ne legitimam, ne cer buletinele, dar eu nu i l-am dar deoarece nu il aveam la mine.Ne scrie pe un caiet si ne spune sa nu se mai intample alta data.Credeti ca as putea primi amenda? Mentionez ca am 15 ani

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A fost doar un avertisment.Cineva i-a chemat. Data viitoare, daca va mai prinde, va luati amenda.

| WaterDrop a răspuns:

Politia are un nas fin ce adulmeca viitori cocalari.

| Ritsuko a răspuns:

Ori erau in patrula ori ia chemat cineva. A fost un avertisment.

| Ahatus a răspuns:

Cocalar detected