| kikitu a întrebat:

Astazi pe la 17 fara ceva s-a avut un "booom" in geam. Cand am iesit sa ma uit era o bufnita maro si cazuse jos. Probabil intrase in geam vrand sa manance papagalul care statea la geam. Ce inseamna daca vezi o bufnita?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Inseamna ca ai vazut o bufnita. Si mai inseamna ca ar trebui sa speli geamurile mai rar; daca era geamul mai murdar, il vedea si nu se mai dadea cu capul de el.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Mi-ai 'furat vorba din gura' laughing.

| LoveToHate a răspuns:

Sigur bufnita n-a cazut in lateral? Am auzit ca daca vezi asa ceva, sigur, vei avea noroc pe tot parcursul anului.

| Woodenpints91 a răspuns:

O să mori.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa nu-ti mai ti papagalul langa geam plus chestile scrise de ardnaxur1961.laughing

| Sup3rN0va a răspuns:

Poi inseamna noroc adica e rar sa vezi o bufnita in realitatehappy in afara de gradina zoo.