| BuGsstormbunny a întrebat:

Au mai fost ani cu asa căldură de Anula Nou si Crăciun? Cum credeți ca va fi primavara avand in vedere ca pomii au inmugurit in acesta perioada, vor mai da flori pomii?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1989, anul revoluției.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si anul trecut pe 22 decembrie a fost una dintre cele mai calduroase zile de iarna happy
https://a1.ro/......43215.html

Eu cred ca totul o sa fie bine.

| LPCTSTR a răspuns (pentru DoarBogdan):

Hai, ma' Bogdan, credeam ca faci predictii mai realiste.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LPCTSTR):

Legat de vreme, neh, nu pot sa imi dau cu parerea intr-un mod mai stiintific, asta pe termen scurt, anul asta.

Pe termen lung, evident ca este ce ai spus tu, dar nu o sa se simta asa de tare in primavara asta thinking

| Freya1 a răspuns:

Cel mai rau e cand iarna nu e iarna, vara nu e vara.Ne cam ducem dracului curând cu toti.
Ninge in africa si la noi poti face plaja, ne-am intors cu fundu in sus.
Am mai prins ierni in care nu a fost zăpadă de crăciun, dar de o perioada in coace nu stiu ce se intampla cu temperatura dar nu e cum trebuie.

| LPCTSTR a răspuns:

Va fi din ce in ce mai rau, pana veti ajunge toti sa invatati ca incalzirea globala este reala.

| Roberrt21 a răspuns:

Au mai fost, poate nu asa de cald, dar a mai fost vremea asa. Este posibil ca primavara sa fie mai rece.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Au mai fost. Mai nou... ninge în martie.