| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ca proprietar de imobil care sunt pașii si ce acte imi trebuie pentru a lua pe cineva in spațiu cu Buletinul in sector 2, Dacă se poate si un link cu un formular, mulțumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îţi recomand să pui întrebarea asta în categoria Legislaţie, Politic&Social. Acolo vei primi mai multe răspunsuri decât aici.

| Saveluc a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc

| Saveluc a răspuns (pentru anonim_4396):

Am șters postarea și sa îl pun in partea aia lăptar și nu imi da voi, spune ca deja se afla postarea.

| anonim_4396 explică (pentru Saveluc):

Păi trebuie să intri pe adresa de mail personală iar acolo probabil ai primit un mail unde îţi cere să confirmi ştergerea întrebării din categoria asta, de abia apoi o poţi muta unde ţi-am zis.