| BogdanM275 a întrebat:

Salut, care e treaba cu protestele violente/anarhiste care au loc în SUA și care practic au scăpat de sub control, de ce poliția sau armata nu sunt capabile să le stingă?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nus in stare sa tina sub control si sant prost pregatiti. Macar arme cu bile neletale sa fie autorizate cu grenade lacrimogene asa sigur i.ar linistii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie mi se pare chiar ca s au mai calmat, deci sunt tinute sub control. Bine nici nu urmaresc subiectul foarte atent, poate ma insel

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, că nu este politic corect să tragi în ei.
Dar este foarte corect ca ei să spargă vitrine să fure și să dea foc.
Gloanțe de cauciuc și mitralieră cu gloanțe reale! Tien an men!
Haoleoo! Dar nu e voie! Jos cu Trump!
Asta este treaba. De aceea nu le pot stinge.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cine zice ca au scapat de sub control?