| Liviu321 a întrebat:

Salut, care titi ce inseamna bounty in NFS MW?happy dau funda celui care rasp. repede si coresct!

Răspuns Câştigător
| bogdanel7 a răspuns:

Bounty sunt punctele care le faci cand te urmareste politia, asta daca evadezi, daca te prinde le pierzi. Ai pe fiecare task un nr de facut, ex. 14500 bounty. Pe la jucatorul 3-4 ai sa vezi ca iti trebuie cam 600. 000 bounty. FUnda?

3 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Bounty inseamna recompensa. Distrugand masinile de politie in urmariri, politia creste recompensa ce o ai pe cap (nu pe capultau, e o expresie).

| KiaraHoney a răspuns:

Bounty inseamna recompensa in engleza dar im MW este un scor pe care il faci atunci cand faci distrugeri in timp ce te urmareste politia sau le distrugi masinile cu acele pursuit breakers.happy

| illegal07 a răspuns:

Premiu