| alexandrunaj a întrebat:

Cate kg poate sa tina un om in ambele maini (unul normal). Un coleg mi-am spus ca a putut sa tina suspendat un prieten (colegul era pe un mal de pamant, celalalt era suspendat) prin urmare a putut tine cam 70 kg.Cand un amic a auzit asta a zis ca el a putut tine in aer maxim 150 kg la sala.Toti am sarit sa il ironizam, tipul nu e un halterofil profesionist.Voi ce credeti?

1 răspuns:
| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Depinde, multi par slabi dar pot ridica foarte mult.
KG poate sa tina foarte mult, dar depinde de forta si de greutatea celuilalt.