| Lolila11 a întrebat:

Azi, un coleg s-a dus la alt coleg pe care il plac si a vorbit vreo 2 minute cu el, apoi a strigat de 2 ori in gura mare ca el ma place. Nu mi-a venit sa cred urechilor. Iar apoi toate fetele au sarit pe el. Deci, ce credeti?
Ma place? Sau nu. P.S: Lui nu ii place sa il intrebi de asta, ca stiu ca se supara, iar colegul ala nu prea vorbesc cu el. Funda! Fara jicniri va rog. :*

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Poate sa fi fost o simpla gluma, poate ca chiar te place. Mergi la el, spune-i ca ai auzit ce a spus si intreaba-l daca asta a fost tot din partea lui. Daca iti raspunde ca da, spune-i ca o gluma ca te asteptai la mai mult de la el. Daca spune ca nu, spune-i ca astepti cu interes pasul urmator happy

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Așteaptă și speră că e mai isteț decât pare.

Răspuns utilizator avertizat
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Intreaba-l. Cu ocazia asta, poți sa spui ca îl placi.

| BlaaBlaa a răspuns:

N-avem cum sa ghicim, ori a fost o gluma a baiatului care a urlat ori chiar te place.

| Dorin2014 a răspuns:

Daca ei 2 sunt prieteni buni sigur te place. Experienta happy

| Lolila11 explică:

Da, pai ei 2 se inteleg bine, nu sunt cei mai buni prieteni, dar se inteleg bine, sunt prieteni din clasele 1-4.

| Lolila11 explică:

Mi se pare ca esti cam prost