| robi1990 a întrebat:

Salut, Ce credeti despre avionul Boeing 777 doborât de separatiștii proruși din teritoriul ucrainei. S-ar putea ajunge la un razboi dintre Nato și Rusia?

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

"..doborât de separatiștii proruși." - esti sigur ca a fost doborit de ei?!

| lucian_2018 a răspuns:

Nu se va ajunge niciodata la un razboi din cauza unui avion, dar se vor lua cateva masuri de precautie pentru viitoarele atentate

| Ritsuko a răspuns:

Nu cred.Totusi s-ar putea ca varte sud-vestica sa aiba totusi de suferit avand in vedere ca este foarte aproape de campul de lupta oarecum.