| Cosmina_Romaniuc_1996 a întrebat:

am de facut o oprezentare despre sugestie si/ sau autosugestie, ati practicat asa ceva? stiti cate ceva interesant despre asta si ati vrea sa ma ajutati? care este parerea voastra despre puterea sugestiei? Orice raspuns conteaza. Multumesc.

1 răspuns:
| ROG a răspuns:

Dragă Cosmina, auto-sugestia e foarte importanta, pentru că ce ai in cap va rămâne acolo să ști! Dacă te doare ceva poți spune „Nu mă doare, nu mă doare"Și ca să râzi puțin„Nu mă doare, nu mă doare, c-am mâncat fasole tare!"OK?