| AlleSiAtat a întrebat:

^^ Ce faceti? Eu bine, multumesc de intrebare laughing .Totusi...am o dilema.Am fost invitata la ziua unui coleg...ideea e ca e la o sala de sport si tema e,,Sporturi Americane" (mentionez ca ne trebuie echipament sportiv).Ce credeti ca vom face? Probe de sport? Sau ceva pe echipe? Ideea e ca daca vom face mult sport,trebuie sa ma gandesc mai bine daca merg, nu o am eu cu educatia fizicahee hee.Pe langa cele 2 intrebari,mai am una: Voi ce spuneti? Sa merg,sa nu merg? happy Pur si simplu, o opinie.
Mersi pentru timpul acordat!

1 răspuns:
| Biencutzadulcik a răspuns:

Eu cred ca veti face ceva pe echipe.Si du-te pentru ca altfel se va supara rau pe tn.Si ai sa vezi ca pana la urma ai sa te distrezi.