| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul Covid-19? rolling on the floor)
Voi ce credeti, cand va disparea? Spuneti-va parerile si ingrijorarile privind virusul.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am masca de gaze antitero nu imi fac griji. Nu imi pasa cand dispare

suntserios
| suntserios a răspuns:

A100a oara aceeasi intrebare. Va disparea când va disparea peste 1-2 ani

| Dismally a răspuns:

De disparul probabil prin 2022 daca aveam noroc si se descopera rapid un tratament, un vaccin. Ce parere poti avea despre un virus - nu foarte buna probabil happy Ingrijorarea mea este sa nu se transfrome in ceva mult mai periculos si sansele sa se intample asta sunt de 50%...

| Raniaa a răspuns:

De ce râzi?!
Ți se pare amuzant?!

| ioan452 a răspuns:

Trebuie sa te protejezi, sa stai in casa dar personal, eu nu sunt speriat de acest virus cum sunt alții. Cei care au murit erau bătrâni ( peste 60 de ani ) și oamenii care mai aveau o boala. Restul care erau sănătoși și au luat virusul s-au vindecat in 2-3 săptămâni. Stiu destule persoane care erau sănătoase și s-au vindecat. Mai mult ii "virus chinezesc ". Nu spun ca ii un fleac dar mulți se panicheaza aiurea. V-a dispărea in timp. Foarte mulți oameni se panicheaza așa pentru ca se uita mult la știri. Nu vezi ca pentru ăștia de la știri fiecare om care moare in perioada asta gata de la coronavirus. Mâine dacă moare cineva in accident de mașina cauza morții declarat de autorități ii Corona. Vai de noi.