| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre religia ortodoxa? Multumesc!

3 răspunsuri:
| zorialbi a răspuns:

Credinta ortodoxa este singura credinta adevarata, este dreapta credinta.

| Juliana a răspuns:

Mi se pare ca mai nou devine o afacerehappy

| kitty_4173 a răspuns:

Credinta ortodoxa este cea mai veche credinta, adica e prima care sa ivit, apoi a luat nastere catolicismul si altele... O persoana mi-a demonstrat ca faptul dat e adevarat am vazut cu ochii mei un arbore al credintelor+argumente si m-am convins ca ortodoxismul e unica cale veridica! In orice caz asta e propria opinie ceilalti am dreptul sa aleaga...