| Beyourself1245 a întrebat:

Ce pot face sa ma ingras? Nu reusesc sub nicio forma. Am facut sala doua luni si am luat Gfx. Faza e ca m-am saturat sa fiu atat de naiv, la 18 ani ai mei, sunt clasa a a 10-a (poveste lunga). Nu am incredere in mine, ma intimidez repede, am fost sub tratament jumatate de an, luasem Serlift. Fusesem diagnosticat cu Depresie-Anxioasa. Daca e vorba de bataie, mi-e frica, cu toate ca nu m-am batut niciodata, vreau dar nu pot, pentru ca, daca imi da unu' un pumn, la cat de slab sunt, ma lesina. Ceva sfaturi? O sa ma reapuc din Februarie din nou de sala si vreau sa fac natural, dar poate iau si creatina.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bataia nu prea e parte din viata noastra. Nu toti traim in Pantelimonul descris de looserii de la BUG.
Lucreaza-ti corpul daca vrei sa arate bine, dar nu te lasa intimidat de faptul ca nu corespunde cu cine stie ce tipar. Si eu am fost schelet in liceu, dar tot nu luam bataie de la nimeni, si nici amenintat nu ma simteam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cine crezi ca te i-a la bataie? Si ce crezi ca rezolva daca esti mai plin? Nu e nimic benefic o sa fi doar un timid depresiv cu muschi, nimic nou sub soare.