| anonim_4396 a întrebat:

Cine a mai facut asa ceva as dori sa imi spuna si mie. Cum pot face niste lei falsi? Adica sa para reali, dar sa nu fie. Am nevoie pentru parada europei de anul acesta deoarece sunt insarcinat cu recuzita mai mica. Si mi s-a cerut sa fie cat mai reali. Spuneti-mi ce imi trebuie? Ii pot face la o imprimanta? Ce folie sa folosesc si de unde sa o cumpar ca sa iasa banii veridici?
Daca ati mai facut astfel de recuzita astept sa imi spuneti si mie.
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vrei să ajungi lingă gigi becali fecali?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eşti amuzant. laughing

| SuperCoolDude a răspuns:

Fai in paint.

| rabbit2014 a răspuns:

Intreaba un specialist

| MariusPapoi a răspuns:

Ai grija pentru ca ce vrei sa faci e ilegal, indiferent pentru ce iti trebuie!
Si dupa ce ca vrei sa falsifici bani, mai si impartasesti pe net...
scuza-ma ca iti spun dar esti cam prost!