| NonZarek a întrebat:

Salut, cu ce te ocupi ca șofer livrator mâncare și aprovizionare?
Recent am văzut la anunțuri de angajare, un anunț în care scria ca se cauta șofer care sa livreze mâncare catering dar și aprovizionare.
Cu ce te ocupi mai exact când e vorba de aprovizionare?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai mancarea aia se prepara din materie prima, care trebuie adusa de cineva de la piata / magazin nu?

| Hyperion7 a răspuns:

Când vine vorba de aprovizionare, adică o sa fie necesar "să faci piata" pentru firma respectiva.Adica va fi necesar să le aduci materia primă pentru a o face hrană șamd.
Ca șofer livrator trebuie sa duci mâncare din punctul A in punctul B și cam atât.
Mai multe detalii vei găsi în fișa postului când te vei angaja.
Bafta!