| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! Ce înseamnă factori de producție? Ca eu in orasul meu am vazut anunt pe stalpuri ca se fac angajari in alte orase, ca se da cazare si mancare!
Voi ati vazut anunturi de genul?

1 răspuns:
| CosminDamian a răspuns:

Dacă scrie pe afișul de pe stâlp că se fac angajări și mai scrie și lucruri legate de factori de producție este ca să îi bage pe oameni în ceață că nu toată lumea cunoaște ce înseamnă. O firmă serioasă își caută angajații prin mijloace decente nu-și pune afișul pe stâlpi spunându-le potențialilor angajați le dă mâncare și salariu