| CristiB93 a întrebat:

Cum as putea sa blochez diferite siteuri sa nu se mai poata intra pe ele de pe un laptop sau telefon sau pc de ex www.filmeblabla.com?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ublock,addblock

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Exista setari pentru asta, inclusiv in setarile browserului, dar iti spun din experienta ca nu functioneaza.

| Anonim9114562123 a răspuns:

Cred ca problema aceasta se poate rezolva cu ajutorul antivirusului. Nu stiu ce antivirus aveti, dar cu avast-ul sigur exista o varianta. (Avast-ul in versiunea gratuita de pe internet este suficienta pentru asta). Succes!