| alexdomyno a întrebat:

Cum pot sa devin mai popular pe youtube? Acesta canalul meu: http://www.youtube.com/user/MonsterDumyARP. Mai am 1 sau 2 videoclipuri care au un fail dar nu se mai repeta, cum e vorba omul invata din greseli. Deci cum pot sa devin mai popular adica sa am mai multi abonati acum am 100 dar nu e ceva bine am 100 de abonati si scot doar 10-15 vizualizari pe videoclip. Deci cateva sfaturi?

1 răspuns:
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Joaca jocuri bune, filmeaza la o rezolutie buna, ia-ti un microfon bun care sa iti inregistreze vocea clar, trebuie sa ai un pc bun ca sa nu ai lag in jocuri si sa fii un comentator bun.