| st3fDub a întrebat:

Cum pot scapa de pescarusi? Cam de vreo saptamana s-au adunat in jur de 10-12 pescarusi chiar pe blocul meu.Sa ma cac pe ei.Si-au facut cuib sau nu stiu ce naiba isi fac ei.Nu ii mai suport. Dimineata ma trezesc la ora 5 din cauza ca ii apuca pandaliile si croncane de parca sunt dementi.Cand vin de la servici, aceeasi treaba.Sa-i impusc nu pot,ca nu detin arma,sa le pun mancare cu otrava nu vreau ca avem si porumbei pe aici si nu vreau sa extermin in masa, doar pescarusii. Exista aparate ceva cu ultrasunete sau alte dracii pentru a-i alunga?

Răspuns Câştigător
| DaianaXOX a răspuns:

Pai ai putea pune o punga cu un miros foarte neplacut acolo unde au ei ciub sau sa inchizi locul acela.

| st3fDub explică (pentru DaianaXOX):

Asta e chestia, ca nu stiu unde naiba au cuib sau ce isi fac astia.Stiu sigur ca e pe bloc...E verificata treaba cu punga aia cu miros?

| DaianaXOX a răspuns (pentru st3fDub):

Probabil,dar pune ceva ce chiar miroase urat