| T0X1kSkuLL a întrebat:

cum sa incep. Deci am 14 ani si in seara asta am iesit cu un var de sa ne plimbam poate dam de niste fete (el are 15). Deci am mers pe peron am baut asa si asa si dupa ne-am mai plimbat. Plimbandu-ne am dat de o fata care mi-a fost gagica (ne-am despartit pentru ca era prea geloasa) ea era cu o prietena de a ei. Ne-am dat in vorba cu ele si am inceput sa ne plimbam toti patru. Varul meu a plecat acasa la fel si prietena aceea. Deci mai ramasesem doar eu si ea. Am mai vorbit, ras etc... In acest timp o suna fostul pentru ca o vazuse cu mine, dar eu nu il vazusem nici-o data. Cand a sunat-o ultima data ea i-a spus "Pai si eu ce sa iti fac? Daca ma mintii!" si a inchis telefonul si ne-am mai plimbat putin si ea a pleacat acasa. Si eu m-am dus la non-stop sa imi iau o bere. Deci cam ce sa fac sa continui sa vorbesc cu ea poate o castig? sau sa o las? Nu stiu ce sa fac! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani bere. rolling on the floor) uite aici cetatean adevarat. o sa fii un barbat de nota 10, moartea femeilor