| BlueButterfly97 a întrebat:

Cum se face că mă înțeleg super bine cu un băiat în mediul online, vorbim mult, chiar și la telefon, dar față în față nu îl suport?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Si eu de cate scriu aici ca conteaza si asta, il placi ca personalitate dar atractie fzica zero

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lipseste atractia fizica?

| BlueButterfly97 explică (pentru RAY):

Cam așa

| RAY a răspuns (pentru BlueButterfly97):

Si eu de cate scriu aici ca conteaza si asta, il placi ca personalitate dar atractie fzica zero

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Față în față ai toată informația care online și telefonic îți lipsește.
Asta-i tot.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai online e mai usor sa iti ascunzi emotiile si toate cele.

Era un meme candva, un baiat catre o fata : "Puntem vorbi pe mess? Sunt mai amuzant acolo."

Dar pana la urma conteaza tot ceea ce este real, nu virtual happy