| oanecorleone a întrebat:

Cunoasteti cumva jocuri pentru pc cu razboi?
Dar sa nu fie plictisitoare.

4 răspunsuri:
| puyshor a răspuns:

Nu

| Furti a răspuns:

Normal! Incearca seria Call of Duty, Battlefield, Brother In Arms, Company Of Heroes, Order of War, Star Craft, Star Wars Empire at War, Red alert, Empire Earth, World in Conflict si Medal of Honor

Funda?

| asu33 a răspuns:

Nene Incearca seria call of duty, medal of honor, half life, mass effect 1, 2, 3, duke nukem forever,homefront, faces war, world of tanks, vietcong 2, dark sider 1, 2(razboi intre zei), delta force seria, heavy fire afghanistan, return to castle wolfenstein, wolfenstein 2009.Cam atatea stiu daca Vrei da-mi funda, te rog.