| VrRos79 a întrebat:

Salut.
Dacă am făcut schimbare de domiciliu(pe buletin),mutatie de aia, special pentru permis pe județul Suceava, că sa dau de permis acolo.
Eu sunt din Neamț.
Acum am luat permisul.
Am o nelămurire
Îmi va veni prin posta pe județul Suceava sau pe judetul Neamț?

Răspuns Câştigător
| NumănumescBrBr a răspuns:

Dacă ai făcut schimbarea de domiciliu pe buletin pentru a obține permisul auto în județul Suceava, atunci este posibil ca permisul să îți fie trimis la adresa din Suceava, deoarece aceasta este adresa înregistrată în actele tale oficiale. Te sfătuiesc să verifici cu Serviciul de Înmatriculări și Permise Auto din județul Suceava sau să contactezi firma de curierat care va livra permisul pentru a afla exact pe ce adresă îl vei primi.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Va veni acolo unde ai mutația.

Răspuns utilizator avertizat