| c0dik0 a întrebat:

Daca fac 15 flotari a cate 15 serii adica in total 225 pe zi, o zi da, o zi nu cu timpu se va cunoastea cresterea masei musculare?

Răspuns Câştigător
| valyalexia a răspuns:

Da dar nu te ajuta mult. trebuie sa faci si alergare cate 2 km pe zi cel mult si alte exercitii de ex abdomene 100 pe zi 50 de flotari cu picioarele pe pat, genoflexiuni pentru gambe 50 pe zi si repetate in fiecare zi. toata treaba este ca trebuie sa le iei sistematic si sa nu fortezi daca nu poti ca o sa ai mari probleme cu intinderi de muschi si febra de nu o sa scapi usor. incepe cu cate 50 abdom pe zi, 30 flotari, 50 genoflexiuni si daca vezi ca iti permite conditia fizica in fiecare zi mai adaugi cate 5-10 din fiecare. succes si spor la treaba sper sa iti fie de folos. si eu am facut 3 ani Box 3 judo so 2 rugby.:X

3 răspunsuri:
| bLAMEw0w a răspuns:

Da se va cunoaste dar dupa vreo 3 - 4 luni.>

| alexcr a răspuns:

Recomand sa nu faci flotarile in mod aleatoriu, mai bine alege un program de antrenament si tine-te de el, iti sugerez sa te uiti peste cel de la pagina asta http://antrenamentflotari.blogspot.com/

| boss_2487 a răspuns:

De la flotari nu iti creste masa musulara! asa ca nu