| SpikLo a întrebat:

Daca merg zi de zi cu bicicleta si ma plimb mai mult pot sa dau ceva jos? Nu ma omor cu prajelile etc. doar ca mananc fast food o data la 3 saptamani.Mananc fructe beau apa multa dar simt nevoia sa mananc si dulciuri deoarece asa am fost obisnuit. Vreau sa dau jos 1-2kg pana incepem scoala :d

3 răspunsuri:
| Disharmony a răspuns:

Da, mă, orice sport te ajută să slăbeşti. Trebuie doar să te ţii de el.

| Sănduțța a răspuns:

Pai, ai putea face sport in fiecare zi, ai putea sa nu mananci de la 6 seara, doar un ceai, nu manca multe dulciuri, evita fast-foodul (va fi mai greu sa mananci fast-food o data la 6 saptamani?) alearga in fiecare zi imprejurul casei\apartamentului, mergi la bazin si inoata. happy

| SpikLo explică:

Am uitat sa specific: Nu mananc carne de porc/vita. Mananc doar piept de pui la gratar si somon atat.