| FaraNumePls a întrebat:

De cand am musical.ly nu imi mai ajunge deloc netul. (Am cartela de la digi, optim nelimitat). Dar nelimitatul ala nu ma ajuta laughing dupa ce trec de un anumit număr de GB folositi se reduce viteza. Si evident nu mai pot face nimic. Nu stiu ce sa fac laughing in ce retea ar fi mai ok sa am cartela?

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Cel mai bine este sa iti bagi wifi, dar in altfel nu e bine fiindca ai internet doar pe langa casa / bloc.