| Sandru97 a întrebat:

Salut detine careva de aici vreun laptop Acer? Imi.recomandati aceasta firma, daca da/nu, de ce? Va rooog sa im raspundeti la intrebare.

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Eu am un laptop Acer de aproximativ un an si pana acum nu am avut nicio problema cu acesta. Cunosc si alte persoane care au aceeasi firma si sunt multumite, deci ti-o recomand. Pe langa asta, au si preturi relativ accesibile, in cazul in care nu cauti unul ultra-performant.