| AnielAn a întrebat:

Nu știu ce se întâmplă cu telefonul meu, nu pot sa sun pe un număr de telefon. Am reușit pe multe numere dar doar pe unul nu pot. Îmi intra direct în ocupat, ori ca e închis. Oare de ce? Când m-a sunat pe mine, în căsuța îi spunea ca am memoria plina, după a mers sa mă sune dar eu nu am putut suna. Am putut pe orice număr, dar pe ăsta tot nu am putut suna. Ce pot face? Sunt în Orange.

4 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Și eu sunt tot în Orange
Și poate persoana ți-a blocat numărul din neatenție, din intenție sau la beție happy
Sincer, nu știu, dar sigur unul dintre voi și-a blocat numărul celuilalt!

| AnielAn explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pai nu e asta problema, o sunam pe mama și sunam de fata cu ea ca sa vedem ce are și tot nu mergea

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru AnielAn):

Altor persoane le funcționează să apeleze acel număr? Dacă merge, nu știu ce ar putea fi. Dacă nici la alte persoane nu merge, atunci acel număr nu funcționează.

| cyberalex a răspuns:

Ori este stins telefonul când îl chemi sau este blocat numărul tău (pus în lista neagra).