| hp8510p a întrebat:

0372406900-Ce numar e asta? Am cautat pe Google si am aflat ca este numar de Vodafone fix acordat firmelor.Acum 2 saptamani am avut un apel de la nr asta si nu am raspuns pentru ca nu aveam telefonul la mine, acum 1 saptamana ma suna iar,aceeasi poveste, nu am putut sa raspund si ieri am reusit sa raspund dar a inchis imediat.Am incercat sa sun de pe alt numar si intra robotul care zice ca nr nu este corect/abonat(ceva de genul). Deci cine ar putea fi?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Promotii la ceva

| stlucian a răspuns:

Am mai raspuns la o astfel de intrebare dar numai cei de la Vodafone te pot lamurii.Vezi raspunsurile mele! Mergi la o agentie Vodafone pentru explicatii.Raspunsul meu dat nu trebuie sa fie mai tarziu de o luna cred.

| xr0sioRx a răspuns:

Ba frate laughing nu vezi cu e numarul? e 0372 nu 0732 cum ar fi normal. straight face Nu stiu, n.am primit niciodata vreun apel de genu. Poate a format cineva numarul gresit. Formeaza corect tu si vezi cine e.

| hp8510p explică (pentru xr0sioRx):

Am sunat de pe 2 numere diferite si zice ca nu exista numarul!

| RevinD a răspuns:

Camatari laughing Nu, glumesc. Poate e un prieten care-ti face glume proaste, poate e vreo fata sau poate e cineva care a gresit nr sau il greseste in continu happy