| BuGsstormbunny a întrebat:

Dupa cum vedeți, luna noiembrie a acestui an are temperaturi normale, nu sunt anomalii mari de temperatura fata de 2019 cand a fost foarte cald. Sunt sanse sa avem zapada iarna aceasta?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unde locuiești, zona geografică.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și eu sunt din Județul Cluj. Dar unde, la munte, pe Feleac. că nu-i totuna?
Nu vom avea. Poate la Băișoara, la ski.

| BuGsstormbunny explică (pentru sadrian46):

Langa Feleac, intre Turda si Cluj

| sadrian46 a răspuns (pentru BuGsstormbunny):

Https://observatornews.ro/......00798.html
Puține ninsori și temperaturi de primăvară.

| BuGsstormbunny explică (pentru sadrian46):

Da, este foarte probabil, insa estimările pe o perioada lunga de timp se pot schimba. Sa speram ca va fi zapada sa simtim ca e iarna, ca în 2018 când la fel s-a prognozat ca nu vor fi ninsori.

| sadrian46 a răspuns (pentru BuGsstormbunny):

Eu sper să nu fie zăpadă, dar voi fi mulțumit așa cum va fi.

| BuGsstormbunny explică (pentru sadrian46):

Mulțumesc de raspuns! Multa sanatate!

| Catrice a răspuns:

La munte, la ses, ca în anii trecuți, sa numeri fulgii...detaliazăhee hee