| RobertSS1 a întrebat:

Salut.Imi place de o fata,ma cunosc de foarte mult timp cu ea,adică,fata-n fata vorbim mult și ne înțelegem bine,as vrea sa vorbesc cu ea și ptin mesaje,dar nu știu cum să încep conversația,adica cu "Buna,ce faci?", si apoi cei mai zic? Va rog sa mă ajutați

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Poti vorbi despre ce va pasioneaza pe voi, planurile de viitor ale fiecaruia. in mare parte poti continua discutiile care le aveti fata in fata.
Nu e ceva dificil.

| 393Dan a răspuns:

Este fix aceeasi conversatie care o ai fata-n fata, doar cu o multime de emoticoane []---