| Alleeexaa a întrebat:

Salut:*. Imi puteti spune si mie ceva descrieri pentru pozele de pe hi5happy? ceva versuri frumoase sau melodii cu versuri bune:*?(despre prietenie.adevarata/falsa.despre iubire.sau care sunt la pers 1:*. sau ceva status`uri de genu:The star of the show.

Is a dream that can't be real.

Sweet dream or a beautiful nightmare?happy
hellppplove struck
mss anticipatlove struck:*[fundita pentru cele mai frumoaselove struck]

Răspuns Câştigător
| claudiarebecca a răspuns:

Poti sa dai search pe google love poems si iti vor aparea multe poezii excelente, scrise corect si elegante - nu kitsch uri cum am vazut la unii, gen versuri de manele etc. succes

ps favorita mea - si pe asta nu o gasesti pe net ca e creatie proprie:

i live through a spring, then a summer,
my love is walking under the sunset,
i step on an autumn, the kiss snow in winter,
having a Dream.

daca iti place poti sa o folosesti,

tschuss

2 răspunsuri:
| misschocolate a răspuns:

XX. c3i kr3 ma critick si ma invidiazza vor doar sa ma schimbe ~ pentru ca vad in mhn3 c33a c3 ei nu vor fii niciodathaa. Xx

Dau rime cOerente. te ard l sentimente. tsi se pare un miraj. intra. N anturaj >>>. fac c3 fac si te scot din peisajj XxX.

C3l3lalthe fethe o invidiazza si ii place. ea face ceva sp3cial ca sa le atace xXx

Intzelege ca inima nu. mi bate doar cand e frumos afaraa xXx

JuSt LiKe ThAt ~!~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ador siti daruiesc un sarut si un sincer TE IUBESCkiss