| anonimus11269 a întrebat:

In 28 aprilie o sa sustin examenul practic la scoala de soferi, adica orasul. Cum pot sa imi stapanesc emotiile si sa fiu relaxat in ziua aceea? Ce pot sa fac sa iau examenul? Dau funda, mersi

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fii atent la semnele de circulatie si cam atat

| Zullabar a răspuns:

Eu cand am avut orasul politistul a inceput cu ''Felicitari, nici nu ai pornit si ai acumulat primele 6 puncte '' am uitat frana de mana din cauza emotiilor,
dar nu incerc sa te speri eu am luat orasul din prima, trebuie sa fi atent! sa acorzi prioritate! si sa stii legislatia, gandeste pozitiv. Bafta!

| andreyutu23 a răspuns:

Prefa-te ca nu-ti pasa, fii tu insati si crede cu adevarat in tine.bafta.