| MiKutzelu34546 a întrebat:

Mi-am blocat telefonul(cod introdus gresit de multe ori) acum imi cere gmail.
Am cont dar faza este ca nu am internet. Am introdus o cartela cu internet dar trebuie sa pornesc eu din setari pachetele de date si nu pot face nimic...
Ce as putea face. Am garantie la el inca...
HELP PLS!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai garantie, incearca la compania ta de telefoane. Ei il pot debloca. Dar dovedeste cu acte (CI, contract) ca este telefonul tau.

| MiKutzelu34546 explică (pentru anonim_4396):

Aha...si ce ar trebui sa fac merg la magazinul de unde l-am luat (arat actele tot) si apoi o sa mi-l repare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiKutzelu34546):

Desigur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiKutzelu34546):

Desigur. Dar mergi la Orange/Vodafone/etc, nu la Kaufland sau alt magazin.