| theMUFASA a întrebat:

Salut! Mi-am luat un abonament pe 3 luni la Spotify! Cand mi-a spus acel seller ca a terminat tot, am intat in aplicatie, pe pc, si nu-mi arata ca am premiumul activat. Asa ca am zis sa ma reloghez, dar cand am incercat sa ma mai loghez, nu merge, ma pune, ca de obicei, sa intru in chrome sa ma conectez intai la spotify si dupa ''continue to the app'' Imi deschide aplicatia dar nu ma logheaza. Pe telefon merge, in browser merge, dar doar in aplicatie nu merge, stie cineva de ce face asa? https://imgur.com/a/r4FVZDr

2 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Deconectare și reconectare: Încearcă să te deconectezi din aplicația Spotify de pe PC și să te reconectezi folosind datele tale de autentificare. Asigură-te că introduci corect numele de utilizator și parola.
Ștergere cache: În unele cazuri, cache-ul aplicației poate cauza probleme de logare. Încearcă să ștergi cache-ul și cookies-urile din browser-ul tău și încearcă să te conectezi din nou la aplicația Spotify.
Actualizare aplicației: Verifică dacă aplicația Spotify de pe PC este actualizată la cea mai recentă versiune. O versiune veche a aplicației ar putea cauza probleme de funcționare.
Reinstalare aplicației: Dacă niciuna dintre soluțiile de mai sus nu rezolvă problema, încearcă să dezinstalezi complet aplicația Spotify de pe PC și să o reinstalezi din nou.
Verificare conexiune: Asigură-te că PC-ul tău este conectat la internet și că nu există probleme cu conexiunea. O conexiune slabă la internet ar putea împiedica logarea în aplicație.
Contactarea suportului: Dacă problema persistă, este posibil să fie necesar să contactezi suportul Spotify pentru asistență suplimentară. Poți găsi opțiunile de contact pe site-ul oficial Spotify.
Încercă aceste soluții și vezi dacă reușești să te loghezi în aplicația Spotify de pe PC. Dacă problema persistă, suportul tehnic al Spotify ar trebui să poată oferi asistență specifică pentru situația ta.

| theMUFASA explică (pentru Lukasssz):

Gata, a mers, mersi mult