| Adela11 a întrebat:

Hei! De astăzi am început sa am o problema cu Facebook Messenger. Când intru nu-mi arata prietenii online și îmi scrie 'Waiting for internet'. Deși am încercat sa ma conectez și de pe alte dispozitive tot nu merge. Aplicația este actualizata și internetul meu merge bine de obicei. Ce as putea face? Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia

| Adela11 explică (pentru aditimus):

Am încercat de vreo 3 ori și tot asa îmi da

| aditimus a răspuns (pentru Adela11):

Fa un raport la cei de la Facebook

| cfrtobias a răspuns:

Ai incercat sa dai oprire fortata la aplicatie si sa intri in aplicatie iar?

| itachi23 a răspuns:

Si la mine la fel, e un bug temporar, asteapta sa își revină, pana dimineața ar trebui sa fie ok