| Jack99 a întrebat:

Nu ma pot integra in colective din punct de vedere social. Cand eram mai mic nu am avut ocazia sa socializez si nu stiu cum sa ma integrez. Sunt o persoana deschisa si imi place sa vorbesc cu ceilalti dar ce as putea face sa fiu acceptat mai bine in colectivuri?

1 răspuns:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Incearca sa socializezi mai mult. Vezi ce te intereseaza pe tine-ce hobby-uri ai si inscrie-te. Asa o sa ai ocazia sa intalnesti oameni noi.